Районна избирателна комисия Плевен
РЕШЕНИЕ
№ 50–НС
Плевен, 23.02.2017
ОТНОСНО: Назначаване съставите на СИК в Община Долни Дъбник, Област Плевен при произвеждане на изборите за народни представители на 26-ти март 2017 г. в Петнадесети изборен район-Плевенски
Постъпило е предложение от Кмета на Община Долни Дъбник от изх.№3700-233 от 20.02.2017г., заведено в РИК - Плевен с вх. № 429 от 20.02.2017 г. Към писмото е представено писмено предложение на Кмета на общината за състав на Секционните избирателни комисии на територията на Община Долни Дъбник, Област Плевен, заедно с всички изискуеми документи по чл. 91, ал. 8 на Изборния кодекс. При консултациите е постигнато съгласие между участниците по отношение на състава на Секционните избирателни комисии на територията на Община Долни Дъбник, Област Плевен.
На основание чл. 72 ал. 1, т.4 и чл. 91, ал. 11 от Изборния кодекс и Решение № 4182-НС от 01.02.2017, на ЦИК, Районна избирателна комисия - Плевен
Р Е Ш И :
Назначава съставите на СИК в Община Долни Дъбник, Област Плевен при произвеждане на изборите за народни представители на 26-ти март 2017 г. в Петнадесети изборен район-Плевенски, както следва:
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100001 |
Фатма Усева Мутишева |
Председател |
гр.Долни Дъбник |
Силвия Вескова Димитрова |
Зам.- председател |
Павлина Василева Димитрова |
Секретар |
|
|
Иванчо Борисов Иванов |
Член |
|
Полина Димитрова Ганчева |
Член |
|
Боряна Ганева Недялкова |
Член |
|
Снежанка Петкова Бочева |
Член |
|
Цанко Димитров Димитров |
Член |
|
Митка Дончева Кръстева |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100002 |
Митко Николаев Иванов |
Председател |
гр.Долни Дъбник |
Пламен Илиев Илиев |
Зам.- председател |
Олга Светославова Савова |
Секретар |
|
|
Керана Костадинова Танова |
Член |
|
Мая Георгиева Пенова |
Член |
|
Марияна Миткова Трилова |
Член |
|
Нели Коцева Байрамова |
Член |
|
Цеца Божилова Петкова |
Член |
|
Нешка Тодорова Йотова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100003 |
Ваня Димитрова Стефанова |
Председател |
гр.Долни Дъбник |
Николинка Николова Бонова |
Зам.- председател |
Моника Иванова Димитрова |
Секретар |
|
|
Косто Николов Костов |
Член |
|
Маргарита Ангелова Костадинова |
Член |
|
Теодора Иванова Йорданова |
Член |
|
Мирослав Иванов Илиев |
Член |
|
Хатидже Дервишева Мутишева |
Член |
|
Илияна Нинова Бошнякова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100004 |
Красимир Асенов Пейчев |
Председател |
гр.Долни Дъбник |
Лена Павлинова Богданова |
Зам.- председател |
Борислава Николаева Ботева |
Секретар |
|
|
Женя Пламенова Костадинова |
Член |
|
Цветомира Илийчева Илиева |
Член |
|
Лилия Пламенова Кирилова |
Член |
|
Кунка Атанасова Тодорова |
Член |
|
Севгин Мехтиев Ибов |
Член |
|
Милена Цветанова Христова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100005 |
Стоянка Георгиева Димитрова |
Председател |
гр.Долни Дъбник |
Иванка Вълова Рашева |
Зам.- председател |
Павлина Стоянова Михайлова |
Секретар |
|
|
Пепа Васкова Димитрова |
Член |
|
Дамянка Николова Лазарова |
Член |
|
Галинка Симеонова Стоянова |
Член |
|
Росен Максимов Узунов |
Член |
|
Маргарита Маринова Богданова |
Член |
|
Росица Велева Атанасова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100006 |
Емилия Василева Владова |
Председател |
гр.Долни Дъбник |
Росица Янкова Маринова |
Зам.- председател |
Петя Димитрова Иванова |
Секретар |
|
|
Даниела Милкова Кирилова |
Член |
|
Кунка Маринова Нинова |
Член |
|
Антоанета Петрова Иванова |
Член |
|
Царина Илиева Радославова |
Член |
|
Милка Иванова Тодорова |
Член |
|
Милена Петкова Миленкова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100007 |
Красимира Иванова Гугучкова |
Председател |
гр.Долни Дъбник |
Бейхан Себаатинов Байрамов |
Зам.- председател |
Димитринка Пенчева Тодорова |
Секретар |
|
|
Татяна Ангелова Николова |
Член |
|
Йотко Иванов Йотов |
Член |
|
Мими Иванчова Маркова |
Член |
Ива Георгиева Русева |
Член |
|
|
Росица Венциславова Атанасова |
Член |
|
Михаела Тодорова Тодорова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100008 |
Йоана Маринова Петрова |
Председател |
с.Градина |
Йорданка Димитрова Маринова |
Зам.- председател |
Балин Маринов Йосифов |
Секретар |
|
|
Галя Драгомирова Дакова |
Член |
|
Детелина Йорданова Бочева |
Член |
|
Донка Тодорова Костова |
Член |
|
Виолета Николова Христова |
Член |
|
Любомир Тегов Атанасов |
Член |
|
Полина Горанова Михайлова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100009 |
Северина Величкова Пенова |
Председател |
с.Петърница |
Маргарита Петкова Димитрова |
Зам.- председател |
Николай Иванов Тотев |
Секретар |
|
|
Силвия Кирилова Нинова |
Член |
|
Петя Валентинова Владимирова |
Член |
|
Димитринка Иванова Маринова |
Член |
|
Нела Николаева Радкова |
Член |
|
Стела Йонкова Данова |
Член |
|
Данаил Пенов Димитров |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100010 |
Гюлбеяз Шерифова Исмаилова |
Председател |
с.Петърница |
Мая Найденова Иванова |
Зам.- председател |
Маргарита Ралчева Пачева |
Секретар |
|
|
Христина Христова Кръстева |
Член |
|
Наталия Георгиева Илиева |
Член |
|
Виолета Иванова Цоцова |
Член |
|
Николай Радославов Илиев |
Член |
|
Асен Методиев Асенов |
Член |
|
Йорданка Симеонова Димитрова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100011 |
Камелия Накова Данчева |
Председател |
с.Бъркач |
Ралица Личева Иванова |
Зам.- председател |
Мариана Хинкова Митева |
Секретар |
|
|
Александра Илиянова Илиева |
Член |
|
Маринела Петева Тодорова |
Член |
|
Павлин Петков Павлов |
Член |
|
Тошко Илиев Кунчев |
Член |
|
Виолета Нейкова Иванова |
Член |
|
Марияна Василева Иванова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100012 |
Ненко Христов Петров |
Председател |
с.Крушовица |
Наско Мишев Алдинов |
Зам.- председател |
Тодор Кръстев Тодоров |
Секретар |
|
|
Мариана Николова Бочева |
Член |
|
Геновева Иванова Христова |
Член |
|
Милка Георгиева Величкова |
Член |
|
Събка Михайлова Аспарухова |
Член |
|
Петруна Михайлова Дичева |
Член |
|
Андрей Илиев Андреев |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100013 |
Евгения Първанова Тодорова |
Председател |
с.Крушовица |
Камелия Павлинова Томова |
Зам.- председател |
Хрисимир Ненков Христов |
Секретар |
|
|
Иванка Христова Нинчева |
Член |
|
Петя Радославова Христова |
Член |
|
Веселина Петкова Николова |
Член |
|
Диляна Миленова Демирева |
Член |
|
Геновева Владимирова Тенева |
Член |
|
Оля Величкова Тодорова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100014 |
Юксел Асков Асков |
Председател |
с.Крушовица |
Петранка Нинова Алекандрова |
Зам.- председател |
Виолета Петрова Христова |
Секретар |
|
|
Росица Йорданова Мензилева-Станкова |
Член |
|
Виолета Димитрова Ненкова |
Член |
|
Ралица Стефанова Асенова |
Член |
|
Елизабет Агнесова Алексиева |
Член |
|
Феликс Албертов Александров |
Член |
|
Илиян Борисов Бочев |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100015 |
Цветалина Иванова Вътова |
Председател |
с.Садовец |
Румяна Тодорова Христова |
Зам.- председател |
Симеонка Лазарова Иванова |
Секретар |
|
|
Петър Христов Петров |
Член |
|
Горан Иванов Начев |
Член |
|
Миглена Стрезимирова Альошева |
Член |
|
Красимира Иванова Въткова |
Член |
|
Тамара Веселинова Илиева |
Член |
|
Итглика Иванова Петрова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100016 |
Васка Петкова Симеонова |
Председател |
с.Садовец |
Румяна Лазарова Бенова |
Зам.- председател |
Юлия Йотова Начева |
Секретар |
|
|
Петко Недков Петков |
Член |
|
Петя Янкова Иванова |
Член |
|
Зулфие Аладинова Манушева |
Член |
|
Цветелина Мариева Иванова |
Член |
|
Величка Тодорова Дилова |
Член |
|
Васил Вълов Маринов |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100017 |
Бенка Петкова Георгиева |
Председател |
с.Садовец |
Марияна Кунчева Илиева |
Зам.- председател |
Цветелина Танчева Стоянова |
Секретар |
|
|
Веселка Валериева Въткова |
Член |
|
Николай Тодоров Димитров |
Член |
|
Вътка Ангелова Стойкова |
Член |
|
Алберт Йосифов Альошев |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100018 |
Анита Траянова Альошева |
Председател |
с.Садовец |
Лиляна Иванова Христова |
Зам.- председател |
Маргарита Георгиева Христова |
Секретар |
|
|
Иван Василев Вътов |
Член |
|
Милко Павлинов Горанов |
Член |
|
Марияна Йолова Въткова |
Член |
|
Галина Веселинова Велчева |
Член |
|
Татяна Цветанова Христова |
Член |
|
Драгомир Тинков Николов |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100019 |
Ценка Милкова Симеонова |
Председател |
с.Горни Дъбник |
Снежка Емилова Илиева |
Зам.- председател |
Виолета Пламенова Георгиева |
Секретар |
|
|
Цветослав Пламенов Стоянов |
Член |
|
Цветанка Маринова Георгиева |
Член |
|
Красимира Витанова Лилова |
Член |
|
Денислав Василев Петров |
Член |
|
Янета Лилова Георгиева |
Член |
|
Кунка Симеонова Иванова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100020 |
Радка Маринова Петрова |
Председател |
с.Горни Дъбник |
Петя Георгиева Иванова |
Зам.- председател |
Елмира Никифорова Маринова |
Секретар |
|
|
Валя Илийчева Нинова |
Член |
|
Дилян Пламенов Стоянов |
Член |
|
Дина Василева Тошева |
Член |
|
Розалина Донкова Маринова |
Член |
|
Лиляна Микова Младенова |
Член |
|
Марийка Маринова Иванова |
Член |
№ на СИК |
Трите имена |
Длъжност в комисията |
151100021 |
Радина Драганова Димитрова |
Председател |
с.Горни Дъбник |
Павлина Гаврилова Пеловска |
Зам.- председател |
Юлия Милкова Симеонова |
Секретар |
|
|
Пламенка Дончева Димитрова |
Член |
|
Марияна Василева Ганчева |
Член |
|
Димитър Михайлов Кръстев |
Член |
|
Петко Мачков Горанов |
Член |
|
Вергиния Павлинова Йотова |
Член |
|
Цветанка Ангелова Гешева |
Член |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
за всички СИК в цялата община |
за всички населени места |
Малинка Богомилова Христова |
|
|
Цветослав Василев Христов |
|
|
Павлина Йорданова Цветкова |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
за всички СИК в цялата Община |
за всички населени места |
Цветан Валериев Ценов |
|
|
Йордан Василев Йорданов |
|
|
Христо Петков Петков |
|
|
Николай Василев Вълов |
|
|
Стелиана Михайлова Величкова |
|
|
Александър Веселинов Танов |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100001 |
Долни Дъбник |
Христо Гошев Михов |
|
|
Евдокия Симеонова Иванова |
|
|
Милинда Асенова Костова |
|
|
Хари Горанов Иванов |
|
|
Цветозар Димитров Цветков |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100002 |
Долни Дъбник |
Венелин Христов Иванов |
|
|
Лидия Стефанова Гетова |
|
|
Аджер Садъкова Салиева |
|
|
Ирина Веселинова Павлова |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Милена Цветанова Димитрова |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100003 |
Долни Дъбник |
Илийчо Иванов Илиев |
|
|
Христо Недков Христов |
|
|
Сашо Георгиев Найденов |
|
|
Стефка Никифорова Иванова |
|
|
Христо Иванов Петков |
|
|
Тодор Димитров Райков |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100004 |
Долни Дъбник |
Галин Цеков Гергов |
|
|
Еленка Петрова Кръстева |
|
|
Айрола Алиев Аджов |
|
|
Венелин Георгиев Бонев |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Илийка Александрова Митева |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100005 |
Долни Дъбник |
Теменуга Петрова Наковска |
|
|
Веселка Михайлова Михайлова |
|
|
Сергей Арсов Калинов |
|
|
Лъчезар Бориславов Боляров |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Евгений Маринов Христов |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100006 |
Долни Дъбник |
Йонка Йорданова Танова |
|
|
Димитър Стоянов Трилов |
|
|
Грета Денизова Ангелова |
|
|
Гергана Димитрова Илиева |
|
|
Севделина Костова Филипова |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100007 |
Долни Дъбник |
Никола Мариянов Горанов |
|
|
Веска Димитрова Иванова |
|
|
Саадък Юсуфов Салиев |
|
|
Венцислава Ангелова Христова |
|
|
Йонка Илиева Георгиева |
|
|
Росен Иванов Филипов |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100008 |
Градина |
Анатоли Славчев Цветков |
|
|
Горан Михайлов Банчев |
|
|
Юлия Сашева Милчева |
|
|
Мирослав Венциславов Маринов |
|
|
Детелина Йорданова Бочева |
|
|
Тихомир Любомиров Атанасов |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100009 |
Петърница |
Мая Найденова Иванова |
|
|
Марин Данов Петков |
|
|
Цветелина Вальова Паковска |
|
|
Ивана Николаева Тотева |
|
|
Царина Радкова Цанова |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100010 |
Петърница |
Павлина Димитрова Иванова |
|
|
Чавдар Данаилов Иванов |
|
|
Дилян Стелов Иванов |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Георги Атанасов Иванов |
|
|
Диян Тодоров Тодоров |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100011 |
Бъркач |
Ирина Веселинова Павлова |
|
|
Светломир Младенов Мечев |
|
|
Маргарита Руменова Огнянова |
|
|
Денис Михайлов Девенски |
|
|
Радославка Иванова Пеева |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100012 |
Крушовица |
Марин Иванов Ценов |
|
|
Атанас Тодоров Станков |
|
|
Милко Аниславов Михайлов |
|
|
Боян Тодоров Иванов |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Кръстьо Тодоров Тодоров |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100013 |
Крушовица |
Тони Илийчев Ненков |
|
|
Русан Йотков Кунчев |
|
|
Инна Маринова Асенова |
|
|
Милен Петърчов Петров |
|
|
Иван Иванов Филипов |
|
|
Тодорка Николова Петрова |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100014 |
Крушовица |
Маргарита Хицова Йоткова |
|
|
Даринка Стефанова Крачунова |
|
|
Агбар Митков Митков |
|
|
Ивелина Миленова Ивайлова |
|
|
Тошко Иванов Киров |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100015 |
Садовец |
Анелия Петкова Петкова |
|
|
Красимир Велчев Йорданов |
|
|
Айгюн Мариянов Медведов |
|
|
Светла Петкова Василева |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Георги Здравков Бенков |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100016 |
Садовец |
Георги Никодимов Йотов |
|
|
Анелия Кръстева Вутова |
|
|
Аксин Нихатов Юсеинов |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Теодора Иванова Ценова |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100017 |
Садовец |
Павлина Георгиева Петкова |
|
|
Симеон Петров Симеонов |
|
|
Алберт Алиев Бекиров |
|
|
Еленка Николаева Кръстева |
|
|
Симеон Петров Димитров |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100018 |
Садовец |
Росица Георгиева Хаджийска |
|
|
Валентина Тодорова Цветанова |
|
|
Надка Радославова Иванова |
|
|
Петър Нечев Стоянов |
|
|
Йорданка Георгиева Атанасова |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100019 |
Горни Дъбник |
Мариана Николаева Пенкова |
|
|
Марияна Петрова Василева |
|
|
Валери Красимиров Стоянов |
|
|
Царинка Кръстева Великова |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100020 |
Горни Дъбник |
Евгения Радулова Тодорова |
|
|
Иванка Маринова Койчева |
|
|
Денис Асев Илиев |
|
|
Румен Асенов Чорбаджийски |
|
|
Богданка Николова Иванова |
|
|
Георги Иванов Попатанасов |
№ на СИК |
населено място |
трите имена |
151100021 |
Горни Дъбник |
Теменужка Лазарова Иванова |
|
|
Райна Пъшева Ганева |
|
|
Мирослав Сашев Асенов |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
|
|
Нора Димитрова Цветкова |
|
|
Нямат място в основния състав на тази СИК |
Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в 3-дневен срок от обявяването му.
Председател: Ярослав Николов Димитров
Секретар: Василка Николова Митева
* Публикувано на 23.02.2017 в 18:01 часа
относно: Относно служебно превъвеждане на секционни протоколи с №№ 152400088 и 152400211, поради открити явни грешка.
относно: Анулиране на потвърдена разписка, поради открита явна фактическа грешка.
относно: Сигнал от инж.Ивайло Иванов Христов, - кандидат за народен представител от КП „ОП” 15 МИР