Районна избирателна комисия Плевен
РЕШЕНИЕ
№ 80 – ПВР/НР
Плевен, 06.10.2016
ОТНОСНО: Утвърждаване на списък с резервни членове за СИК на територията на Община Долна Митрополия, Област Плевен при произвеждането на избори за президент и вицепрезидент на републиката и национален референдум на 6-ти ноември 2016 г. в 15-ти многомандатен изборен район
Постъпило е предложение от Кмета на Община Долна Митрополия изх.№7089/05.10.2016г. заведено в РИК - Плевен с вх. № 61 от 05.10.2016 г. Към писмото е представено писмено предложение на Кмета на общината за състав на Секционните избирателни комисии и утвърждаването на резервни членове на територията на Община Долна Митрополия, Област Плевен, заедно с всички изискуеми документи по чл. 91, ал. 8 на Изборния кодекс. При консултациите е постигнато съгласие между участниците по отношение на състава на резервните членове в Секционните избирателни комисии на територията на Община Долна Митрополия, Област Плевен.
На основание чл. 72 ал. 1, т.4 и чл. 91, ал. 11 от Изборния кодекс и Решение № 3524-ПВР/НР от 16.09.2014, на ЦИК, Районна избирателна комисия - Плевен
Р Е Ш И :
Утвърждава списъка с резервни членове за СИК в Община Долна Митрополия, Област Плевен при произвеждането на избори за президент и вицепрезидент на републиката и национален референдум на 6-ти ноември 2016 г., както следва:
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000001 |
|
|
|
|
с.Байкал |
София Светославова Маркова |
Резервен член |
БСП |
|
клуб на пенсионера и инвалида |
Антим Ганов Анчев |
Резервен член |
ДПС |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000002 |
|
|
|
|
с.Биволаре |
Мариана Стефанова Петрова |
Резервен член |
БСП |
|
|
Анани Милков Маринов |
Резервен член |
ДПС |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000003 |
|
|
|
|
с.Божурица |
Данаил Милков Предов |
Резервен член |
БСП |
|
ОУ “Христо Ботев” |
Мима Шибилова Илиева |
Резервен член |
ДПС |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000004 |
|
|
|
|
с.Брегаре |
Веселина Йотова Савковска |
Резервен член |
БСП |
|
кметството |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000005 |
|
|
|
|
с.Горна Митрополия |
Бинка Шибилева Орлинова |
Резервен член |
БСП |
|
филиал на |
Личо Михайлов Данаилов |
Резервен член |
ДПС |
|
ОУ “Св. св. Кирил и Методий” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000006 |
|
|
|
|
с.Горна Митрополия |
Диана Емилова Христова |
Резервен член |
БСП |
|
ОУ “Св. св. Кирил и Методий” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000007 |
|
|
|
|
с.Горна Митрополия |
Гергина Лазарова Цанова |
Резервен член |
БСП |
|
ДГ “Незабравка” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000008 |
|
|
|
|
с.Гостиля |
Канушка Петкова Петрова |
Резервен член |
БСП |
|
НЧ “Г. С. Раковски-1927” |
Иван Петров Станев |
Резервен член |
ДПС |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000009 |
|
|
|
|
гр.Долна Митрополия |
|
|
|
|
клуб на пенсионера и инвалида |
Татяна Минчева Стефанова |
Резервен член |
БСП |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000010 |
|
|
|
|
гр.Долна Митрополия |
Цонка Тотева Пълова |
Резервен член |
БСП |
|
СУ “Васил Априлов” |
Кармен Николаева Димитрова |
Резервен член |
ДПС |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000011 |
|
|
|
|
гр.Долна Митрополия |
Диана Петрова Еремиева |
Резервен член |
БСП |
|
филиал на СУ “Васил Априлов” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000012 |
|
|
|
|
гр. Д.Митрополия |
Илинка Петкова Йорданова |
Резервен член |
БСП |
|
филиал на СУ “Васил Априлов” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000013 |
|
|
|
|
с.Комарево |
Лина Ганчева Маринчева |
Резервен член |
БСП |
|
НЧ “Наука -1905” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000014 |
|
|
|
|
с.Комарево |
Людмила Евгениева Димитрова |
Резервен член |
БСП |
|
магазин на ПК „Вит” |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000015 |
|
|
|
|
с.Крушовене |
Виолета Спасова Никова |
Резервен член |
БСП |
|
ОУ “Климент Охридски” |
Мица Кирилова Попова |
Резервен член |
ДПС |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000016 |
|
|
|
|
с.Крушовене |
Валя Асенова Михайлова |
Резервен член |
БСП |
|
сградата на ПК „Орач” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000017 |
|
|
|
|
с.Ореховица |
Нели Милкова Алипиева |
Резервен член |
БСП |
|
ОУ “Хр. Смирненски” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000018 |
|
|
|
|
с.Ореховица |
Яница Любенова Тошковска |
Резервен член |
БСП |
|
клуб на пенсионера и инвалида |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000019 |
|
|
|
|
с.Ореховица |
Симеон Стефанов Янев |
Резервен член |
БСП |
|
магазин „Алийца” |
|
|
|
|
№ на СИК |
|
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000020 |
|
|
|
|
с.Победа |
Васил Христов Райков |
Резервен член |
БСП |
|
клуб на пенсионера и инвалида |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000021 |
|
|
|
|
с.Подем |
Камелия Цветкова Вашкова |
Резервен член |
БСП |
|
кметството |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000022 |
|
|
|
|
с.Рибен |
Атанаска Сименова Коцева |
Резервен член |
БСП |
|
филиал на ЦГ „Божур” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000024 |
|
|
|
|
с.Ставерци |
Милка Захариева Милкова |
Резервен член |
БСП |
|
ОУ “Кирил и Методий” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000025 |
|
|
|
|
с. Ставерци |
Мариета Цекова Луканова |
Резервен член |
БСП |
|
клуб на пенсионера и инвалида |
Мирослав Михов Мирославов |
Резервен член |
ДПС |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000026 |
|
|
|
|
с.Ставерци |
Маргарита Димитрова Митковска |
Резервен член |
БСП |
|
ДГ “В. Иванов” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000027 |
|
|
|
|
гр.Тръстеник |
Стефка Цонкова Луканова |
Резервен член |
БСП |
|
филиал на СУ “Евлоги Георгиев” |
Станимир Михайлов Марчев |
Резервен член |
ДПС |
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000028 |
|
|
|
|
гр.Тръстеник |
Йорданка Францова Георгиева |
Резервен член |
БСП |
|
филиал на СУ “Евлоги Георгиев” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000029 |
|
|
|
|
гр.Тръстеник |
Лъчезар Славов Георгиев |
Резервен член |
БСП |
|
СУ “Евлоги Георгиев” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000031 |
|
|
|
|
гр.Тръстеник |
Павлина Минкова Миткова |
Резервен член |
БСП |
|
филиал на СУ “Евлоги Георгиев” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000032 |
|
|
|
|
гр.Тръстеник |
Петя Николаева Миткова |
Резервен член |
БСП |
|
СУ “Евлоги Георгиев” |
|
|
|
|
№ на СИК |
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
151000033 |
|
|
|
|
гр.Тръстеник |
Софка Андреева Доровска |
Резервен член |
БСП |
|
филиал на СУ “Евлоги Георгиев” |
|
|
|
|
|
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
гр.Тръстеник |
Йордан Цеков Орлов |
Резервен член |
АБВ |
|
гр.Тръстеник |
Ивелин Стефанов Петров |
Резервен член |
АБВ |
|
|
Трите имена |
ЕГН |
Длъжност в комисията |
Партия |
НАСЕЛЕНО МЯСТО |
|
|
|
|
Долна Митрополия |
Гано Симеонов Ганов |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Долна Митрополия |
Пенка Георгиева Георгиева |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Долна Митрополия |
Магдалена Ангелова Петрова |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Долна Митрополия |
Димитър Бориславов Георгиев |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Горна Митрополия |
Тихомир Любенов Динковски |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Горна Митрополия |
Вилия Иванова Димитрова |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Горна Митрополия |
Константин Диков Диков |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Тръстеник |
Симеон Николов Мончев |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Тръстеник |
Петър Цветков Трифонов |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Долна Митрополия |
Капка Николова Хаджиева |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Тръстеник |
Любомир Методиев Лазаров |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Ореховица |
Димитър Николов Пеловски |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Ореховица |
Павлинка Иванова Петкова |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Божурица |
Боряна Георгиева Петрова |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Тръстеник |
Цветан Любенов Янев |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Тръстеник |
Красимир Любенов Прокопов |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Крушовене |
Лина Христова Фурнигова |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
|
Крушовене |
Иван Димитров Стункин |
Резервен член |
ПП ГЕРБ |
Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в 3-дневен срок от обявяването му.
Председател: Ярослав Николов Димитров
Секретар: Василка Николова Митева
* Публикувано на 06.10.2016 в 18:05 часа
относно: Жалба от Петя Тодорова Лазарова, ЕГН ***
относно: Промяна в състав на СИК на територията на Община Червен бряг, Област Плевен при произвеждането на избори за президент и вицепрезидент на републиката и национален референдум на 6-ти ноември 2016 г. в 15-ти изборен район
относно: Сигнал от Мартин Тодоров Митев, упълномощен представител на ПП „ГЕРБ”